Kaarinan Taitoluistelijat ry

Kaarinan jäähalli
Erotuomarinkatu 6
20780 Kaarina

Yhdistysrekisteritunnus
2257732-9

 

Yhteyspäällikkö

Vroni König-Salmi

yhteyspaallikko@kaarinantaitoluistelijat.fi

050 468 6879

 

Päävalmentaja

Siiri Eskelinen

siiri@kaarinantaitoluistelijat.fi

050 544 3711

 


Kaarinan Taitoluistelijat ry:n johtokunta 2021 - 2022

 

puheenjohtaja (GE, DrE Junior)Ville Vairinenpuheenjohtaja@kaarinantaitoluistelijat.fi
varapuheenjohtaja, valmennusvaliokunnan jäsen (ME)Stina Bergroth-Koiranenvalmennus@kaarinantaitoluistelijat.fi
sihteeri, valmennusvaliokunnan jäsen (Starit)Virpi Nikupeterisihteeri@kaarinantaitoluistelijat.fi
varainhankinta (DrE Junior, VE)Katja Häggvarainhankinta@kaarinantaitoluistelijat.fi
laskutus, talous (DrE Junior)Nina Sohlströmtalous@kaarinantaitoluistelijat.fi
laskutusvastaava, talous, jäsenrekisteri (GE)Maria Montonenlaskutus@kaarinantaitoluistelijat.fi
luistelukouluvastaava (GE)Marianne Gunellluistelukoulu@kaarinantaitoluistelijat.fi
tiedotusvastaava (DE, DrE Junior, VE)Camilla Strandell-Lainetiedotus@kaarinantaitoluistelijat.fi
someviestintä (LE) Maria Tiiratiedotus@kaarinantaitoluistelijat.fi
It-tuki (DrE Senior)Nina Ylimaait@kaarinantaitoluistelijat.fi
tapahtumat (DrE Junior)Katja Marniemisähköpostiosoite tulossa
varajäsen, SM-joukkueiden somen kisapäivitykset  (Dre Senior)Annukka Rannikko 

 

Joukkuelyhenteet: Starit=Star Edges kehitysryhmä, ME= Mini Edges, LE= Little Edges, SpE= Sparkle Edges, GE= Golden Edges, DE= Diamond Edges, DrE Junior= Dream Edges Junior, DrE Senior = Dream Edges Senior, VE= Vintage Edges, Ex=Ex Edges


 

Seuran johtokuntaan kuulumattomat vastuuhenkilöt 2021 - 2022

tehtävänimisähköposti
KilpailujohtajaSari Dahlqvistkilpailut@kaarinantaitoluistelijat.fi
KilpailusihteeriSanna Paananenkilpailut@kaarinantaitoluistelijat.fi

Varusteet, Kaarinan Taitoluistelijoiden

kirpputori (Facebook)

Suvi Simelius-Nieminen

Karin Blomqvist

varuste@kaarinantaitoluistelijat.fi

   

 

Joukkueenjohtajat kaudella 2021 - 2022

joukkuenimisähköposti
Dream Edges Senior

Marika Palken 

Satu Töykkälä

dreamedges@kaarinantaitoluistelijat.fi

Dream Edges Junior

Maria Annunen

Milla Viikari

Nina Niemi

 

dreamedgesjunior@kaarinantaitoluistelijat.fi

 

Diamond Edges

Heidi Rantala

Elina Väihkönen

diamondedges@kaarinantaitoluistelijat.fi

Golden Edges

Tiia Vahtola

Sanna Collin

goldenedges@kaarinantaitoluistelijat.fi

Sparkle Edges

Tarja Pelttari

Suvi Salminen

sparkleedges@kaarinantaitoluistelijat.fi
Little Edges

Pia Paltola

Maria Tiira

littleedges@kaarinantaitoluistelijat.fi

Mini Edges

Laura Jämsén

Stina Bergroth-Koiranen

miniedges@kaarinantaitoluistelijat.fi

Star Edges

Virpi Nikupeteri

staredges@kaarinantaitoluistelijat.fi

Vintage EdgesKatja Häggvintageedges@kaarinantaitoluistelijat.fi

 

KUVIA MEDIAN KÄYTTÖÖN

 

Kuvaajat omistavat kuviensa oikeudet. Mainitsethan kuvaajan kuvaa käytettäessä.

Ville Vairinen: https://villevairinen.galleria.fi/