Johtokunta


Kaarinan Taitoluistelijat ry:n johtokunta 2022 - 2023

 

Puheenjohtaja (GE)Ville Vairinenpuheenjohtaja@kaarinantaitoluistelijat.fi
Varapuheenjohtaja, valmennusvaliokunnan jäsen (LE)Stina Bergroth-Koiranenvalmennus@kaarinantaitoluistelijat.fi
Sihteeri ja luistelukouluvastaava (ME)Virpi Nikupeteri

sihteeri@kaarinantaitoluistelijat.fi

luistelukoulu@kaarinantaitoluistelijat.fi

Varainhankinta, nettisivut (LE)Tapio Haapanenvarainhankinta@kaarinantaitoluistelijat.fi
Talous, palkat (DrE Junior)Nina Sohlströmtalous@kaarinantaitoluistelijat.fi
Laskutus, jäsenrekisteri (GE)Maria Montonenlaskutus@kaarinantaitoluistelijat.fi
Someviestintä ja kisapäivitykset (GE,DE)Marianne Gunell

tiedotus@kaarinantaitoluistelijat.fi

Tähtiseura, valmennusvaliokunnan jäsen (DrE Junior)Vroni König-Salmi

yhteyspaallikko@kaarinantaitoluistelijat.fi

Tapahtumat (DrE Junior)Katja Marniemisähköposti tulossa
It-tuki (GE)Ville Vairinen

it@kaarinantaitoluistelijat.fi

  

 

 

Joukkuelyhenteet: Starit=Star Edges kehitysryhmä, ME= Mini Edges, LE= Little Edges, SpE= Sparkle Edges, GE= Golden Edges, DE= Diamond Edges, DrE Junior= Dream Edges Junior, DrE Senior = Dream Edges Senior, VE= Vintage Edges, Ex=Ex Edges