Kaarinan Taitoluistelijat ry:n johtokunta 2019-2020

 

tehtävä (joukkueyhteyshenkilö)nimi

sähköposti

jäsen, puheenjohtaja (DE)Salla Sergeliuspuheenjohtaja@kaarinantaitoluistelijat.fi
jäsen, varapuheenjohtaja (GE, DE)Janina Suoyrjöpuheenjohtaja@kaarinantaitoluistelijat.fi
jäsen, sihteeri (ME, LE)Marianne Gunellsihteeri@kaarinantaitoluistelijat.fi
jäsen, varainhankinta (DE)Jari Riskivarainhankinta@kaarinantaitoluistelijat.fi
jäsen, varainhankinta (SpE)Jouni Marttilavarainhankinta@kaarinantaitoluistelijat.fi
jäsen, varainhankinta (GE, DE)Ville Waseniusvarainhankinta@kaarinantaitoluistelijat.fi
jäsen, varainhankintavastaava (DE)Marko Särkelävarainhankinta@kaarinantaitoluistelijat.fi
varajäsen, laskutus, talous (GE, LE)Elina Väihkönentalous@kaarinantaitoluistelijat.fi
jäsen, laskutus, talous (DE)Nina Sohlströmtalous@kaarinantaitoluistelijat.fi
jäsen, laskutus, talous, jäsenrekisteri (LE)Maria Montonen

jasenrekisteri@kaarinantaitoluistelijat.fi

jäsen, luistelukouluvastaava (GE)Eva-Maria Seppäläluistelukoulu@kaarinantaitoluistelijat.fi
jäsen, valmennusvaliokunnan jäsen (GE, DE)Janina Suoyrjövalmennus@kaarinantaitoluistelijat.fi
jäsen, tiedotus (GE, DE, VE)Camilla Strandell-Lainetiedotus@kaarinantaitoluistelijat.fi
jäsen, It-tuki (GE, DE)Ville Waseniusit@kaarinantaitoluistelijat.fi
varajäsen, tapahtumavastaava (GE)Sofia Aspelinsähköpostiosoite tulossa

 

Joukkuelyhenteet: ME= Mini Edges, LE= Little Edges, SpE= Sparkle Edges, GE= Golden Edges, DE= Diamond Edges, DrE= Dream Edges, VE= Vintage Edges

 

Seuran johtokuntaan kuulumattomat vastuuhenkilöt 2019-2020

tehtävänimisähköposti
KilpailujohtajaVille Vairinenkilpailut@kaarinantaitoluistelijat.fi
KilpailusihteeriSari Dahlqvist 
Varusteet, Kaarinan Taitoluistelijoiden kirpputori (Facebook)

Suvi Simelius-Nieminen

Marianne Gunell

varuste@kaarinantaitoluistelijat.fi

Valmennusvaliokunnan jäsenStina Bergroth-Koiranen 

 

 

Joukkueenjohtajat kaudella 2018-2019

joukkuenimisähköposti
Dream Edges

Marika Palken

Satu Töykkälä

dreamedges@kaarinantaitoluistelijat.fi
Diamond Edges

Piritta Laitakari

Katja Marniemi

diamondedges@kaarinantaitoluistelijat.fi

Golden Edges

Krista Johansson

Isa Myllymaa

goldenedges@kaarinantaitoluistelijat.fi

Sparkle Edges

Anu Koort

Marika Helenius

sparkleedges@kaarinantaitoluistelijat.fi
Little Edges

Anna Lundén

Sanna Collin

littleedges@kaarinantaitoluistelijat.fi

Mini Edges

Marianne Gunell

Pia Paltola

miniedges@kaarinantaitoluistelijat.fi

Star Edges 

staredges@kaarinantaitoluistelijat.fi

Vintage EdgesKatja Häggvintageedges@kaarinantaitoluistelijat.fi