Kaarinan Taitoluistelijat ry


Kaarinan jäähalli
Erotuomarinkatu 6
20780 Kaarina

Yhdistysrekisteritunnus
2257732-9

Kaarinan Taitoluistelijat ry:n johtokunta 2020 - 2021

 

puheenjohtaja (DrE)Salla Sergeliuspuheenjohtaja@kaarinantaitoluistelijat.fi
varapuheenjohtaja (GE, DE)Janina Suoyrjöpuheenjohtaja@kaarinantaitoluistelijat.fi
sihteeri (SpE)Jouni Marttilasihteeri@kaarinantaitoluistelijat.fi
varainhankinta (DE)Jari Riskivarainhankinta@kaarinantaitoluistelijat.fi
varainhankinta (SpE)Jouni Marttilavarainhankinta@kaarinantaitoluistelijat.fi
varainhankinta (DrE)Ville Waseniusvarainhankinta@kaarinantaitoluistelijat.fi
varainhankinta (DE, VE)Katja Häggvarainhankinta@kaarinantaitoluistelijat.fi
laskutus, talous (DE)Nina Sohlströmtalous@kaarinantaitoluistelijat.fi
laskutus, talous, jäsenrekisteri (LE)Maria Montonenjasenrekisteri@kaarinantaitoluistelijat.fi
luistelukouluvastaava, tiedotus (LE, GE)Marianne Gunellluistelukoulu@kaarinantaitoluistelijat.fi
tiedotusvastaava (DE, VE)Camilla Strandell-Lainetiedotus@kaarinantaitoluistelijat.fi
It-tuki (DrE)Ville Waseniusit@kaarinantaitoluistelijat.fi
kilpailut (GE, DE)Ville Vairinenkilpailut@kaarinantaitoluistelijat.fi
valmennusvaliokunnan jäsen (GE, DE)Janina Suoyrjövalmennus@kaarinantaitoluistelijat.fi
tapahtumat (DE)Katja Marniemisähköpostiosoite tulossa

 

Joukkuelyhenteet: ME= Mini Edges, LE= Little Edges, SpE= Sparkle Edges, GE= Golden Edges, DE= Diamond Edges, DrE= Dream Edges, VE= Vintage Edges

 

Seuran johtokuntaan kuulumattomat vastuuhenkilöt 2020 - 2021

tehtävänimisähköposti
Kilpailusihteeri /KilpailujohtajaSari Dahlqvistkilpailut@kaarinantaitoluistelijat.fi
KilpailusihteeriSanna Paananenkilpailut@kaarinantaitoluistelijat.fi

Varusteet, Kaarinan Taitoluistelijoiden

kirpputori (Facebook)

Suvi Simelius-Nieminen

Marika Palken

varuste@kaarinantaitoluistelijat.fi

Facebook ja Insta päivityksetAnni "Manni" Moisio 
Kilpailupäivitykset (Facebook ja Insta)Emmi Vairinen 

 

Joukkueenjohtajat kaudella 2020 - 2021

joukkuenimisähköposti
Dream Edges

Marika Palken

Satu Töykkälä

dreamedges@kaarinantaitoluistelijat.fi
Diamond Edges

Elina Väihkönen

Heidi Minni

diamondedges@kaarinantaitoluistelijat.fi

Golden Edges

Tiia Vahtola

Tiina-Maija Kaarlela 

goldenedges@kaarinantaitoluistelijat.fi

Sparkle Edges

Minna  Wesén 

Terhi Manninen 

sparkleedges@kaarinantaitoluistelijat.fi
Little Edges

Marianne Gunell 

Pia Paltola

littleedges@kaarinantaitoluistelijat.fi

Mini Edges

Riikka Jokela

Aino-Maija Lahti

miniedges@kaarinantaitoluistelijat.fi

Star Edges

Stina Bergroth-Koiranen

staredges@kaarinantaitoluistelijat.fi

Vintage EdgesKatja Häggvintageedges@kaarinantaitoluistelijat.fi